Úvodní stránka  /  Hřiště na zahradu  /  Hračky a hry  /  Stavebnice

Stavebnice

V této kategorii našeho internetového obchodu naleznete nejrůznější stavebnice, které ocení každý chlapec i holka. Nabízíme 3D stavebnice nejrůznějších motivů, dřevěné pyramidy, počítadla, dřevěné kostky a jiné. Věříme, že si z naší nabídky vybere každý.

V sortimentu našeho internetového obchodu naleznete také šlapací čtyřkolky, houpačky, kolotoče, šplhací systémy, skluzavky, pískoviště a lavičky, altány, pergoly a jiné.

Kategorie Stavebnice obsahuje 4 produkty.

Podrobnější filtrování:-

Seřadí položky vzestupně | Seřadí položky sestupně

Dřevěné kostky Věž .

Dřevěné kostky Věž .

Velice zajímavá hra s kostkami. Tahá se vždy jedna kostička z každého patra a věž nesmí spadnout. Rozvíjí trpělivost opravdu jemnou motoriku rukou.

 

Dřevěná kostka půlměsíc 20x33c66mm .

Dřevěná kostka půlměsíc 20x33c66mm .

Půlměsíce jsou hoblované a hladké, přestože nemají povrchovou úpravu. Na půlměsíc lze malovat a kreslit. Vyrobeno v České republice z bukového dřeva pocházejícího z českých lesů.

Dřevěná kostka trojúhelník 33x33x20mm .

Dřevěná kostka trojúhelník 33x33x20mm .

Trojúhelníky jsou hoblované a hladké, přestože nemají povrchovou úpravu. Na střední desky lze malovat a kreslit. Vyrobeno v České republice z bukového dřeva pocházejícího z českých lesů.

Dřevěná kostka 33x33x33mm .

Dřevěná kostka 33x33x33mm .

Kostky jsou hoblované a hladké, přestože nemají povrchovou úpravu. Na kostky lze malovat a kreslit. Vyrobeno v České republice z bukového dřeva pocházejícího z českých lesů.

Internetový obchod Rovex nabízí širokou nabídku komponentů pro dětská hřiště, které jsou určeny na zahradu, do mateřské školky i pro obec. V sortimentu naleznete houpačky, skluzavky, kolotoče, pískoviště, dětské domečky, trampolíny, šlapací čtyřkolky a jiné. Eshop garantuje vysoce kvalitní zboží a profesionální přístup.