Úvodní stránka  /  Zahrada a nábytek  /  Zahradní nábytek

Zahradní nábytek

V této kategorii našeho internetového obchodu naleznete kvalitní zahradní nábytek různých druhů. Nabízíme například zahradní kesla, židličky, zahradní stoly, polohovací lehátka a jiný nábytek. Veškeré zboží v našem eshopu nakoupíte za nízké ceny. Věříme, že si z naší nabídky vybere každý.

V sortimentu našeho internetového obchodu naleznete také šlapací čtyřkolky, houpačky, kolotoče, šplhací systémy, skluzavky, pískoviště a lavičky, altány, pergoly a jiné.

Kategorie Zahradní nábytek obsahuje 2 produkty.

Podrobnější filtrování:-

Seřadí položky vzestupně | Seřadí položky sestupně

CORFU DUO - grafit + šedé podušky .

CORFU DUO - grafit + šedé podušky .

křesla k soupravě Corfu antracit, umělý ratan plochý podušky (šedé) jsou součástí soupravy souprava se skládá z: 2x křeslo:75 x 70 x 79 cm rozměr kartonu: 120 x 80 x 35 cm hmotnost: 15kg

ASS COMFORT zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + stříbrná .

ASS COMFORT zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + stříbrná .

křeslo skládací 5-poloh; hliníková kostra barva stříbrná + textílie 4x4mm barva černá; textílie odolná vůči vlivům počasí certifikát TÜV podloketníky - eukalyptové dřevo FSC rozměr:58x55x107cm rozměr …

Internetový obchod Rovex nabízí širokou nabídku komponentů pro dětská hřiště, které jsou určeny na zahradu, do mateřské školky i pro obec. V sortimentu naleznete houpačky, skluzavky, kolotoče, pískoviště, dětské domečky, trampolíny, šlapací čtyřkolky a jiné. Eshop garantuje vysoce kvalitní zboží a profesionální přístup.